Firma MGMplay specjalizuje się w sprzedaży cyfrowych oraz analogowych przewodów audio/video, a także komponentów audio/video. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi szeroki wybór kabli HDMI, przewodów DVI, przewodów optycznych typu Toslink, RCA/JACK i innych. Firma MGMplay jest również właścicielem marki  CXCABLE specjalizującej się w sprzedaży urządzeń audio/video typu: Konwerter Audio i Video, Splitter HDMI, Switch HDMI, Rozgałęźnik HDMI, Matrix HDMI, Extender HDMI, jak również kabli audio/video.

W ostatnim czasie oferta została rozszerzona również o kamery IP marki FEGOM oraz SMART TV BOX i kontrolery.

Dzięki współpracy z największymi producentami oraz importerami, możemy zaproponować Państwu atrakcyjne ceny wysokiej jakości przewodów oraz urządzeń audio/video. Stale poszerzamy naszą ofertę, troszcząc się przy tym, o aktualność oferty, z zachowaniem wysokiej jakości produktów.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem następujących marek: CX CABLE, FEGOM, Zoomtak oraz Rii.

Zainteresowanych stałą współpracą prosimy o kontakt z naszą firmą na adres biuro@mgmplay.pl  . Zapraszamy w szczególności dystrybutorów sprzętu audio/video, firmy instalatorskie, sklepy detaliczne oraz hurtownie.  Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty.

mgmplay1.jpg

Firma MGMplay wspiera również młodych sportowców. Jest oficjalnym sponsorem Mariusza Brito,
dwukrotnego Mistrza Polski w Trójboju Siłowym oraz drużyny KS Studio Mocy Kolbuszowa.

mgmplaysport.jpg