Kable

Do poprawnego funkcjonowania systemu audio-video potrzebne są niezawodne i uniwersalne urządzenia, pozwalające w pełni wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu. Są to przede wszystkim:
- konwertery audio oraz audio/video, dające możliwość przetworzenia przesyłanego sygnału na inny standard obrazu czy dźwięku,
- rozdzielacze (splittery), przekazujące jeden sygnał na kilka urządzeń w sieci,
- przełączniki (switch), które przetwarzają sygnał HDMI z kilku wejść na jedno urządzenie, co jest możliwe w łatwy sposób za pomocą pilota.

Posiadamy również w ofercie sprzęty łączące kilka funkcji w jednym produkcie.

Zalety

Zastosowanie tych akcesoriów pozwala na polepszenie jakości obrazu uzyskiwanego za pomocą przesyłu standardowym kablem. Są one wykorzystywane w bardzo wielu miejscach, w tym w:
- domu,
- sklepach,
- na uczelniach,
- w salach konferencyjnych.

Podkategorie

 • Kabel HDMI-DVI
 • Kabel HDMI-mini HDMI A-C
 • Przedłużacz HDMI
 • Kable HDMI 2.0

  W nowoczesnych systemach elektronicznych przesyłanie sygnału cyfrowego odbywa się za pomocą kabli HDMI. Kilkadziesiąt produktów przygotowanych dla Państwa w wersji 2.0 w naszym asortymencie to nowoczesne rozwiązania umożliwiające osiąganie świetnej jakości obrazu i dźwięku. W naszej ofercie są również przewody, które umożliwiają wykorzystanie najnowocześniejszej technologii 4K.

  W nowoczesnych systemach elektronicznych przesyłanie sygnału cyfrowego odbywa się za pomocą kabli HDMI. Kilkadziesiąt produktów przygotowanych dla Państwa w wersji 2.0 w naszym asortymencie to nowoczesne rozwiązania umożliwiające osiąganie świetnej jakości obrazu i dźwięku. W naszej ofercie są również przewody, które umożliwiają wykorzystanie najnowocześniejszej technologii 4K. Są one kompatybilne chociażby z:
  - telewizorami,
  - projektorami,
  - monitorami,
  - innymi urządzeniami posiadającymi gniazdo HDMI.

  Wzmocniona obudowa

  Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów oraz dodatkowo wzmocnionych elementów, akcesoria te charakteryzują się długą żywotnością, a także bezpieczeństwem użytkowania, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Dostępne są również zestawy, które oprócz kabla zawierają również adaptery kątowe.

 • Kabel HDMI 2.1
 • RCA - Jack CX-JR 2.0
 • Kabel Jack-Jack
 • Kabel RCA-RCA
 • Kabel optyczny Toslink

  Do przesyłania cyfrowego sygnału dźwiękowego za pomocą światłowodów wykorzystywane są kable optyczne TOSLINK. To akcesoria elektroniczne, które charakteryzują się chociażby bardzo dobrą jakością sygnału w stosunku do niskiej ceny produktu.

  Do przesyłania cyfrowego sygnału dźwiękowego za pomocą światłowodów wykorzystywane są kable optyczne TOSLINK. To akcesoria elektroniczne, które charakteryzują się chociażby bardzo dobrą jakością sygnału w stosunku do niskiej ceny produktu. Inną zaletą stosowania optycznych kabli TOSLINK jest również ich wytrzymałość oraz odporność na zakłócenia spowodowane wytworzonym polem elektromagnetycznym. Trwałości sprzyja również zastosowanie sporej średnicy przewodu.

  Atuty

  Jest to obecnie prawdopodobnie najszybszy sposób służący do przesyłania danych, w tym przede wszystkim sygnału audio. Bardzo duże możliwe są także w pełni wykorzystane podczas korzystania z urządzeń o bardzo dobrej jakości. To również rozwiązanie charakteryzujące się bezpieczeństwem stosowania. Sprzedawane w naszym sklepie akcesoria są w stanie obsłużyć najpowszechniejsze rodzaje formatów audio-video.

 • Kabel USB 3.0
 • Kabel DVI-DVI

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-12 z 61 pozycji

Aktywne filtry