Kable HDMI 2.0

W nowoczesnych systemach elektronicznych przesyłanie sygnału cyfrowego odbywa się za pomocą kabli HDMI. Kilkadziesiąt produktów przygotowanych dla Państwa w wersji 2.0 w naszym asortymencie to nowoczesne rozwiązania umożliwiające osiąganie świetnej jakości obrazu i dźwięku. W naszej ofercie są również przewody, które umożliwiają wykorzystanie najnowocześniejszej technologii 4K.

W nowoczesnych systemach elektronicznych przesyłanie sygnału cyfrowego odbywa się za pomocą kabli HDMI. Kilkadziesiąt produktów przygotowanych dla Państwa w wersji 2.0 w naszym asortymencie to nowoczesne rozwiązania umożliwiające osiąganie świetnej jakości obrazu i dźwięku. W naszej ofercie są również przewody, które umożliwiają wykorzystanie najnowocześniejszej technologii 4K. Są one kompatybilne chociażby z:
- telewizorami,
- projektorami,
- monitorami,
- innymi urządzeniami posiadającymi gniazdo HDMI.

Wzmocniona obudowa

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów oraz dodatkowo wzmocnionych elementów, akcesoria te charakteryzują się długą żywotnością, a także bezpieczeństwem użytkowania, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Dostępne są również zestawy, które oprócz kabla zawierają również adaptery kątowe.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry