Kabel optyczny Toslink

Do przesyłania cyfrowego sygnału dźwiękowego za pomocą światłowodów wykorzystywane są kable optyczne TOSLINK. To akcesoria elektroniczne, które charakteryzują się chociażby bardzo dobrą jakością sygnału w stosunku do niskiej ceny produktu.

Do przesyłania cyfrowego sygnału dźwiękowego za pomocą światłowodów wykorzystywane są kable optyczne TOSLINK. To akcesoria elektroniczne, które charakteryzują się chociażby bardzo dobrą jakością sygnału w stosunku do niskiej ceny produktu. Inną zaletą stosowania optycznych kabli TOSLINK jest również ich wytrzymałość oraz odporność na zakłócenia spowodowane wytworzonym polem elektromagnetycznym. Trwałości sprzyja również zastosowanie sporej średnicy przewodu.

Atuty

Jest to obecnie prawdopodobnie najszybszy sposób służący do przesyłania danych, w tym przede wszystkim sygnału audio. Bardzo duże możliwe są także w pełni wykorzystane podczas korzystania z urządzeń o bardzo dobrej jakości. To również rozwiązanie charakteryzujące się bezpieczeństwem stosowania. Sprzedawane w naszym sklepie akcesoria są w stanie obsłużyć najpowszechniejsze rodzaje formatów audio-video.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry